Jakie maszyny brukarskie warto mieć?

W naszych miastach pojawia się coraz więcej brukowanych chodników. Istotne jest jednak, aby kostka mogła przetrwać lata. Aby to osiągnąć, przydadzą się odpowiednie narzędzia. Maszyny brukarskie są coraz częstszym widokiem na wszelkich budowach.
Levelking to urządzanie pozwalające profilować oraz niwelować podłoże. Jest sterowane laserowo, co sprawia, że praca idzie znacznie szybciej. Levelking posiada płytę montażową, która pozwala podłączyć urządzenie do większości nośników osprzętu.
Warto także skorzystać z maszyny do rozściełania i automatycznej niwelacji podsypki. Wystarczy użyć jej tylko raz, a podłoże będzie idealne. Dziennie może pokryć od 2500 m2. Nada się idealnie do wszelkich prac brukarskich.
Istnieją również chwytaki do układania kostki brukowej. Czynią to w sposób mechaniczny, wykorzystując przy tym minikoparki czy miniładowarki. Ma stosunkowo dobrą wagę, bowiem waży około 210 kilogramów, co pozwala zamontować go do lżejszych maszyn, choćby minikoparki. We chwytaku zamontowano specjalne amortyzatory, które do minimum redukują tzw. huśtanie się sprzętu.
Z całą pewnością powyższe maszyny brukarskie pozwalają przyśpieszyć pracę i znacznie ją ułatwić. Odpowiednia technologia oszczędza czas spędzony na budowie. Warto przetestować powyższe propozycje i samemu ocenić jak to wygląda.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *